Rīgas Dome izvēlēsies jauno mēru no sociālo mediju lietotājiem, kuri ir apgalvojuši, ka viņi pildītu šo amatu labāk*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc Rīgas mēra Mārtiņa Staķa pārsteidzošas atkāpšanās, Rīgas Dome paziņojusi par nebijušu pieeju jaunā mēra izvēlē. Izrādās, jauno Rīgas vadītāju plānots atrast sociālajos medijos, starp tiem, kuri kritizējuši pilsētas vadību un teikuši, ka pats labāk veiktu šo darbu.
"Šis ir 21. gadsimta demokrātijas triumfs," sacīja Rīgas domes pārstāvis, "Mūsu mērs būs tieši no Twittera vai Facebook, cilvēks, kurš ir pierādījis savu vēlmi mainīt lietas, sūdzoties tiešsaistē!"
Jau tagad tiek organizēta atlases komisija, kas ietvers ekspertus no sociālajiem medijiem, psihologus un likumdevējus. Viņi pārbaudīs ikviena kandidāta "tviitus" un "statusus", lai noskaidrotu, vai viņu kritika ir konstruktīva un vai viņiem ir patiesas idejas par pilsētas pārvaldību.
Kandidātiem būs jāpārvar virkne izaicinājumu, tostarp diskusijas par Rīgas infrastruktūru, koku saglabāšanu un, protams, satiksmes jautājumus.
Kad uzvarētājs tiks izvēlēts, viņam vai viņai būs jāpierāda, ka var būt vairāk nekā tikai klaviatūras varonis, un ka ir spējīgs dot reālu ieguldījumu Rīgas nākotnē.
04.07.2023

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.