“Ļaujiet viņiem ēst kūkas”: Latvijas elites reaģē uz skandālu par pārtikas un dzeramā ūdens trūkumu Latviešu Dziesmu un Deju svētkos*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku organizatori saskaras ar vētrainu kritiku pēc tam, kad izrādījās, ka tūkstošiem dalībniekiem svētku laikā bija pārtikas un dzeramā ūdens trūkums.
"Ļaujiet viņiem ēst kūkas," sacīja viens no Latvijas politiķiem sava Twitterī, reaģējot uz skandālu par pārtikas trūkumu pasākumā. "Nav jau tā, ka mēs runājam par īstu badu. Lai viņi bauda mākslu un kultūru!"
Bet tūkstošiem dalībnieku un apmeklētāju šis ironiskais komentārs radīja vēl lielāku neapmierinātību. Sociālajos tīklos plūda kritikas vilnis pret svētku organizatoriem.
“Kā gan mēs varam dziedāt, ja mums ir slāpes?” rakstīja viens apmeklētājs.
Dalībniekiem tomēr tika nodrošinātas maltītes un ūdens, bet tas tikai raisīja vēl vairāk kritikas par to, ka tas bija pārāk maz un pārāk vēlu.
Par laimi, greznajās villās dzīvojošo Mežaparka iedzīvotāju galvas palikušas vietā, vismaz pagaidām. Mums, skatītājiem, atliek tikai gaidīt un klausīties, vai svētku noslēguma koncertā būs dzirdami saukļi "Brīvība, Vienlīdzība, Brālība".
06.07.2023

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.