Iedvesmojoties no vēlēšanu rezultātiem, JV pārstāvji ir gatavi turpināt strādāt, kaitējot Latvijai*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Atgriežoties spēlē ar nepieredzētu pašpārliecinātību pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, partija "Jaunā Vienotība" ir paziņojusi, ka turpinās savu nekļūdīgo darbu, sajūsminot simtiem neesošu faniem. Lai gan visaptverošā sabiedrības apmierinātība ar partiju ir aptuveni tāda pati kā zemējošo komentāru skaits par deputātiem sociālajos tīklos, JV ir izdevies kaut kādā brīnumainā veidā saņemt vairākumā balsu.
"Lai gan daudzi teica, ka esam pazaudējuši kursu, mēs to interpretējam kā izaicinājumu turpināt darīt tieši to pašu, tikai vēl intensīvāk," teica viens no JV pārstāvjiem, kamēr viņš mēģināja atrast savu auto stāvvietā, kurā tas nebija novietots jau vairākas dienas. "Tas, ka mēs saņēmām visvairāk balsu, apliecina, ka varam turpināt maldīt tautu ar nesamērīgu pašpārliecinātību."
Pārējie partijas locekļi piekrita šim sentimentam, dodoties uz kārtējo svinību vakariņām, kurās tiks apspriesta nākamā gada fiskālā politika, kas paredzēta nejaušai izpildei un minimālai efektivitātei. Pēc vakariņām viņi plāno arī pieņemt dažus revolucionārus lēmumus, piemēram, palielināt nodokļus un samazināt atbalstu kultūras projektiem, lai nodrošinātu, ka valsts turpina iet uz leju ar tādu pašu aplombu kā iepriekš.
Tautas reakcija ir bijusi pārsvarā vienaldzīga, ar izkliedētiem jautājumiem par to, kad varēs emigrēt uz zemēm ar mazāk ironisku politisko ainu. "Ja vien mēs varētu balsot par politiķiem tikpat bieži kā viņi mums apsolīja labāku nākotni," teica viens vēlētājs, skaidri izrādot savu vilšanos un cerību uz labāku rītdienu, kas nekad nav ticis solīts.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.