"Tas nozīmē, ka es vēl vismaz 5 gadus nevarēšu doties atvaļinājumā" – Valsts Valodas Centra sociālo mediju vadītāja par Liānas Langas neievēlēšanu Eiropas Parlamentā*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Kad ziņa par to, ka Liāna Langa nav ievēlēta Eiropas Parlamentā, sasniedza Latviju, Valsts Valodas Centra sociālo medija menedžere izteica mazliet mulsinošu atvieglojumu. “Izskatās, ka manas atvaļinājuma plāni atkal ir atcelti,” viņa sacīja, nojaušot, ka Langas nebeidzamais aktīvisms sociālajos tīklos, kur viņa nemainīgi atzīmē Valsts Valodas Centru pie katras krievu valodas uzlīmes veikalu logos, nebeigsies.
Liāna Langa, kas bieži tiek uzskatīta par nekompromisējošu latviešu valodas sargātāju, bija ieguldījusi milzīgas pūles, lai izceltu uzņēmumus un organizācijas, kas pārkāpj valodas lietojuma normas. Viņas sociālo tīklu lapa bija kā nemierīgās sirdsapziņas balsis daudziem, kas darīja visu iespējamo, lai izvairītos no viņas asā acuma.
Vēlēšanu rezultāti šķita kā ironisks joks: par spīti viņas dedzībai un sabiedrības uzmanībai, viņa neiegūst pietiekami daudz balsu. Valsts Valodas Centra darbinieki, kas bija pieraduši pie sava neoficiālā sabiedrota klātbūtnes tiešsaistē, tagad varēja sagaidīt tikai vēl vairāk uzsaukumu un ziņojumu. Tā vietā, lai plānotu atpūtas braucienu uz ārzemēm, viņi sagatavojās vēl pieciem gadiem kā “frontes līnijas” darbiniekiem sociālajos tīklos.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.