Dzīve, veiksmīga dzīve. Mēs proficītā: Finanšu ministrija atliek nodokļu reformu, iecel Elizabeti Bezdelīgu par speciālo padomnieci

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Finanšu ministrija, saskaroties ar iespējamu budžeta deficītu, ir izlēmusi atlikt nodokļu reformu un iecelt Elizabeti Bezdelīgu par speciālo padomnieci. Ministrija cer, ka Bezdelīgas spējas manifestēt naudu nākotnē varētu būt risinājums Latvijas finanšu problēmām.
"Kad mēs saskaramies ar iespējamu budžeta deficītu, mēs sapratām, ka mums ir nepieciešams kaut kas radikāli atšķirīgs," teica ministrijas pārstāvis. "Un kas varētu būt radikālāk par naudas manifestāciju nākotnē?"
Bezdelīga, kas ir pazīstama kā terapeite un nākotnes matricas veidotāja, ir saņēmusi plašu atzinību par savu spēju pārliecināt cilvēkus par viņu pašu bagātību un veiksmi. Ministrija cer, ka viņas unikālā pieeja varētu būt tieši tas, kas nepieciešams, lai atrisinātu valsts finanšu krīzi.
"Ja mēs varam manifestēt naudu nākotnē, mums nebūs jāuztraucas par nodokļu ieņēmumiem," teica ministrs. "Mēs varam vienkārši manifestēt pietiekami daudz naudas, lai segtu visas mūsu vajadzības."
Kritiķi ir skeptiski, bet ministrija ir pārliecināta par savu lēmumu. "Mēs esam pārliecināti, ka Bezdelīga ir tieši tas, kas mums nepieciešams," teica ministrs. "Mēs gaidām lieliskus rezultātus."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.