Kučinskis lepni paziņo, ka ir pagājusi 1 pilna diena bez neviena noziedznieka bēgšanas*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Preses konferencē, ko var raksturot tikai kā zemu cerību triumfu, Latvijas iekšlietu ministrs Māris Kučinskis ar lepnumu paziņoja, ka tauta ir pagājusi pilnas 24 stundas bez neviena noziedznieka izbēgšanas no apcietinājuma.
"Šodien Latvijai ir lieliska diena," paziņoja Kučinskis, starojot ar paveikto sajūtu, kas bija apgriezti proporcionāla faktiskajam sasniegumam. "Mums ir izdevies visus mūsu noziedzniekus paturēt aiz restēm uz visu dienu. Šis ir pagrieziena punkts mūsu tiesībsargājošo iestāžu vēsturē."
Paziņojums nāk pēc nedēļas, kad divi skaļi izbēgušie Māris Kovaļovs un Mārtiņš Cesmanis pirms aizturēšanas uz īsu brīdi izbaudīja brīvību. Šie incidenti izraisīja plašu kritiku par policijas spēku profesionalitāti vai tās trūkumu.
Kučinskis gan šķita nesatraukts par kritiku. "Protams, mums bija dažas žagas," viņš atzina, izmantojot terminu "žagas", lai aprakstītu to, ko vairums sauc par "masveida drošības pārkāpumiem". "Bet šodien mēs svinam savus panākumus. Nekādas bēgšanas. Neviena."
Uz jautājumu par plāniem novērst turpmākas bēgšanas, Kučinskis atbildēja ar pārliecību: "Mēs šķērsosim šo tiltu, kad pie tā nonāksim." Paziņojums, kas, ņemot vērā pagājušās nedēļas notikumus, liecina, ka tilts, visticamāk, atrodas tepat aiz stūra.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.