"Viņiem ir vajadzīgi tādi cilvēki kā mani, lai viņi varētu vērst savus pirkstus un teikt: 'Skaties, tur iet slikts cilvēks'” – sensacionāla intervija ar Rēzeknes mēru*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, kura vadībā pilsēta ir nonākusi finansiālā bedrē, ir pārliecināts, ka viņa loma ir būt par ērtu mērķi sabiedrības neapmierinātībai.
Bartaševičs, kurš ir nonācis uzmanības centrā sakarā ar pilsētas ekonomisko krīzi un SPA centra būvniecības projektu, ir pārliecināts, ka viņš ir nepieciešams, lai sabiedrība varētu novirzīt savu dusmu. "Viņiem ir vajadzīgi tādi cilvēki kā es," teica Bartaševičs, "lai viņi varētu vērst savus pirkstus un teikt: 'Skaties, tur iet slikts cilvēks'."
Mērs apgalvo, ka viņš ir vienkārši upuris, kurš ir nonācis nepareizajā vietā nepareizajā laikā. "Es esmu tikai cilvēks, kurš mēģina darīt savu darbu," teica Bartaševičs, "bet, kad lietas neiet tā, kā plānots, viņiem ir nepieciešams kāds, uz kuru varētu norādīt un teikt: 'Tur ir vainīgais.'"
Bartaševičs ir nonācis kritikas krustugunīs sakarā ar Rēzeknes ekonomisko situāciju, kurā pilsētai trūkst aptuveni 3 miljoni eiro, lai funkcionētu pareizi, un SPA centra projektu, kurš ir izmaksājis miljoniem eiro un kuram vēl nepieciešami 3 miljoni eiro, lai to pabeigtu.
"Es esmu tikai cilvēks, kurš mēģina darīt savu darbu," atkārtoja Bartaševičs, "un es esmu gatavs uzņemties atbildību par savām kļūdām. Bet es neesmu gatavs būt par ērtu mērķi sabiedrības dusmām."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.