"Tagad beidzot varu atļauties iepirkties Rimi" – Avens komentē savus Londona kontus atsaldēšanu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc ilgstošas cīņas ar finansiālām grūtībām, kas saistītas ar sankcijām, kuras viņam uzlikusi Apvienotā Karaliste un Eiropas Savienība, miljardieris Pjotrs Avens ir paziņojis, ka tagad viņš beidzot var atļauties iepirkties Rimi.
Avenam bija aizliegts izmantot lielu daļu no saviem finanšu līdzekļiem, kas bija ievietoti Lielbritānijas bankās, sakarā ar sankcijām. Tomēr nesen Lielbritānija daļēji atcēla šos ierobežojumus, ļaujot Avenam izņemt lielākas summas no saviem kontiem.
"Es esmu tik priecīgs, ka tagad varu atļauties iepirkties Rimi," teica Avens. "Es jau gandrīz biju sācis domāt par to, ka man būs jāsāk mācīties gatavot pašam sev."
Rimi, kas ir viens no lielākajiem lielveikalu tīkliem Latvijā, pēdējā laikā ir guvis daudz kritikas par to, ka tā preču cenas paaugstinās straujāk nekā inflācija. Daži patērētāji ir izteikuši bažas, ka Rimi cenas ir kļuvušas par augstām pat Avena standartiem.
"Es zinu, ka Rimi ir dārgs," teica Aven. "Bet es esmu miljardieris. Ja es nevaru atļauties iepirkties Rimi, tad kas gan var?"

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.