Globālā sasilšana noslēpumaini sasniedz gada maksimumu no jūnijā līdz augustam, atklāj eksperti*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

LVĢMC (Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs) eksperti nesen atklāja, ka klimata zinātnieki katru gada periodu no jūnijam līdz augustam novēro noslēpumainu globālās sasilšanas pieaugumu.
"Mēs esam pilnīgi pārsteigti," teica LVĢMC pārstāvis Toms Laikapstākļis. "Mūsu novērojumi liecina, ka globālā sasilšana Ziemeļu puslodē notiek kā pulkstenis tieši šajos mēnešos. Vēl dīvaināk, Dienvidu puslodē šī sasilšana notiek citos mēnešos. Kāds noslēpums!"
Laikapstākļis sniedza detalizētus pierādījumus par temperatūras pieaugumu, kas katru vasaru sasniedz pat vairāk nekā 30 grādus. "Šogad globālā sasilšana ir tikpat intensīva kā pagājušajā gadā," norādīja LVĢMC pārstāvis. "Mēs vēl mēģinām saprast, kāpēc šie pieaugumi notiek tieši vasaras mēnešos. Vai varbūt tās ir oglekļa emisijas no gaisa kondicionēšanas un iekšdedzes dzinēju lietošanas?"
Interesanti, ka gan Latvijas vēsturē reģistrētā viskarstākā diena, gan viskarstākā nakts vienmēr notiek augustā. Katru gadu, Latvijas karstākā diena tiek reģistrēta vai nu jūnijā, jūlijā vai augustā.
"Šie novērojumi ir neapstrīdami," piebilda Laikapstākļis. "Tomēr mums vēl jāizdomā, vai šis fenomens varētu būt saistīts ar kaut ko, ko sauc par 'vasaru'? Mēs turpināsim pētījumus."
Kā jau ziņoja citi avoti, Latvijas iedzīvotājiem tiek ieteikts sagatavoties nākamajai vasarai, ņemot vērā, ka noslēpumainā vasaras sasilšana neizbēgami atgriezīsies.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.