"Apvienotais saraksts" piedāvā jaunu valdības modeli: Koalīcija ar visiem, bet bez jebkādas atbildības*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

"Apvienotais saraksts" (AS), pēc vairāku stundu ilgas valdes un Saeimas frakcijas sēdes, ir nolēmis, ka Ministru prezidenta amata kandidātes Evikas Siliņas piedāvājums veidot koalīciju ir "nepietiekami efektīvs". Tā vietā, AS piedāvā revolucionāru valdības modeli, kas, kā apgalvo partijas līderi, "pārspēs visu, ko jūs esat redzējuši līdz šim".
"Kāpēc mēs neveidojam koalīciju ar visiem, bet vienlaikus neuzņemamies nekādu atbildību?" sacīja AS līderis Edvards Smiltēns. "Tādējādi mēs varam būt gan valdībā, gan opozīcijā vienlaikus, un visi būs apmierināti. Nu, vismaz mēs."
Smiltēns arī piebilda, ka šis modelis ļaus AS būt "pilnīgi atvērtiem", jo viņi varēs vienlaikus piekrist un nepiekrist jebkuram piedāvājumam, kas nāks no citām partijām. "Tas ir kā politiskais Schrödingera kaķis. Mēs esam gan pie varas, gan ārpus tās, līdz kāds atver Saeimas zāles durvis un novēro mūs," skaidroja Smiltēns.
Saeimas priekšsēdētājs, komentējot šo jauno pieeju, teica: "Tas ir tik absurdāli, ka tas varētu pat strādāt. Vai mēs varam to saukt par 'Apvienotā Saraksta paradoksu'? Vai arī tas ir vienkārši politiskais nihilisms? Kā vienmēr, atbilde ir jā."
Līdz šim nav skaidrības, vai šis modelis tiks pieņemts, bet, ņemot vērā Latvijas politisko ainu, nekas vairs nav pārsteigums.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.