Latvijas politiskās elites izlēmums: Valdības veidošana izšķirsies 'Mūzikas Krēslu' turnīrā, tiešraide LTV*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc neizdošanās izveidot valdību ar tradicionālām metodēm, Latvijas politiskā elite ir pieņēmusi nebijušu lēmumu: izšķirt valdības veidošanu ar 'Mūzikas Krēslu' turnīru, kuru tiešraidē nodos Latvijas Televīzija (LTV).
"Ja politiskās sarunas ir tik sarežģītas kā Rubika kubs, tad kāpēc neizmantot vienkāršāku pieeju?" sacīja prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš personīgi būs turnīra vadītājs un DJ.
Evika Siliņa, premjera amata kandidāte no "Jaunās Vienotības," bija pirmā, kas pieteicās piedalīties. "Es jau esmu sagatavojusi savu stratēģiju. Es zinu, kurš krēsls ir visērtākais," viņa teica, pievienojoties Armandam Krauzem un Edgaram Tavaram pie starta līnijas.
Rinkēvičs, kurš jau ir pasūtījis īpašu krēslu ar uzrakstu "Prezidents," sacīja: "Es gribētu redzēt jaunu Ministru kabinetu līdz septembra vidum. Ja tas neizdosies, mēs vienkārši turpināsim spēlēt, līdz kāds paliks bez krēsla."
"Kādreiz ar likumu vajadzētu aizliegt politiskās konsultācijas pilnmēness laikā," piebilda Rinkēvičs, kamēr visi gaidīja, kad sāksies pirmā dziesma un kura partija paliks bez krēsla.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.