"Apvienotais Saraksts" atsakās no Valdības piedāvājuma, nosaka "swipe left" Latvijas politikas Tinderā*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

"Apvienotais Saraksts" (AS), partija, kas ir tik neaizsniedzama kā pusaudzis ar emo fāzi, ir oficiāli paziņojusi, ka tā "svaipo pa kreisi" topošajai valdībai.
"Ja jūs domājāt, ka mēs vienkārši piekritīsim jebkādam piedāvājumam, jūs mūs esat pārpratuši," teica AS līdzpriekšsēdētājs Edgars Tavars. "Mēs esam kā tas puisis no romantiskās komēdijas, kurš gaida īsto. Un šoreiz 'īstā' noteikti nav valdība ar Aivara Lemberga ietekmi."
AS arī norādīja, ka "Jaunā Vienotība" un "Progresīvie" ir gatavi "nodot savus iepriekš paustos akmens cietos un principiālos uzskatus par cīņu pret korupciju, oligarhiem un valsts nozagšanu." Citiem vārdiem sakot, viņi ir gatavi mainīt savu politisko orientāciju tikai, lai iegūtu piekļuvi valdības koridoru varai.
"Ja jūs gribat mūs savā komandā, jums būs jāpierāda, ka jūs esat vērti," piebilda Tavars. "Un, ja jūs gribat mūs iegūt, jums būs jāiznīcina oligarhi, jāatbrīvojas no korupcijas un jāatjauno valsts drošība. Tikai tad mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu."
Tātad, kamēr Latvijas politiskā Tinder spēle turpinās, "Apvienotais Saraksts" ir izlēmusi, ka viņi ir pārāk labi, lai iegrimtu šajā bezdibenī. Swipe left, dārgie, swipe left.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.