Vilņa Ķirša vēstījums galvaspilsētas satiksmes kritiķiem: "Mēs solījām pabeigt lielos ceļu remontus līdz septembra sākumam, bet nekad neesam precizējuši, kura gada tieši"*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Rīgas mērs Vilnis Ķirsis sniedz izskaidrojumu par to, kāpēc lielie ceļu remonti vēl nav pabeigti. Atbilde ir vienkārša: termiņi bija plānoti, bet gads nebija norādīts.
Septembra sākums Rīgā ir kā nežēlīgs atgādinājums par to, ka dzīve pieaugušajiem nav viegla. Skolas atsāk darbu, un tāpat kā uzlecošās cenas par degvielu, uz ielām parādās sastrēgumi. Sociālajos tīklos cilvēki izsaka savu neapmierinātību par to, cik daudz laika viņiem ir jāpavada ceļā uz darbu, skolu vai citām vietām.
Rīgas mērs Vilnis Ķirsis, kurš ir pazīstams ar savu spēju atrast risinājumus, kurus neviens cits nevarētu iedomāties, ir izteicis savu viedokli: "Mēs solījām pabeigt lielos ceļu remontus līdz septembra sākumam, bet nekad neesam precizējuši, kura gada tieši. Tātad, tehniski mēs neesam nokavējušies."
Tātad, ja jūs joprojām sēžat sastrēgumā uz Krasta ielas un domājat par dzīves izvēlēm, kas jūs ir atvedušas līdz šim momentam, atcerieties: Rīgas dome ir solījusi atrisināt šo problēmu. Viņi tikai vēl nav pateikuši, kura gada septembrī.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.