Viens no valsts izcilākajiem ārstiem izvēlas ļoti dīvainu hobiju*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Hosams Abu Meri, kurš nesen tika apstiprināts par veselības ministru, ir izvēlējies politiku kā savu jauno "hobiju". Viņš plāno turpināt praktizēt kā mediķis, bet ar ierobežotu grafiku, atstājot sabiedrību ar vairākiem jautājumiem par viņa spēju apvienot abas profesijas.
Abu Meri plāno turpināt praktizēt kā mediķis, bet ar ierobežotu grafiku. "Sestdienās varbūt pieņemšu pacientus, bet tikai pirms saules lēkta vai pēc tās rietas. Man ir jāsaglabā laiks, lai izstrādātu jaunus kvotu plānus un atrisinātu veselības aprūpes krīzi," viņš piebilda.
Ārsta dīvainais hobijus ir izraisījis daudz jautājumu. "Kā viņš plāno apvienot abas lomas? Vai viņš izmantos Saeimas ēku kā improvizētu operāciju zāli?" jautāja viens no kolēģiem. Hosams Abu Meri atbildēja: "Es jau esmu pieradis pie daudzuzdevumu veikšanas. Man pat ir divi telefoni – viens pacientiem, otrs politiķiem. Un, ja kāds no tiem izsistas, es vienkārši izmantošu defibrilatoru."
Tikai laiks parādīs, vai Abu Meri spēs apvienot abas savas aizraušanās un vai Latvijas veselības aprūpes sistēma kļūs par labāku vai tikai piedzīvos vēl vienu "endoskopiju".

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.