Sasniegumi, kas atbilst kompetencei: Grūtu sarunu rezultātā jaunajam satiksmes ministram izdevās vienoties par autobusa pieturas pārvietošanu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc ilgām un izsīkstošām sarunām, jaunais Latvijas satiksmes ministrs Kaspars Briškens ir panācis neiedomājamo: autobusa pietura pie Rīgas lidostas tiks pārvietota par apmēram 50 metriem tuvāk ierašanās termināļiem.
"Es esmu ļoti lepns par šo sasniegumu," teica Briškens, kurš nesen tika iecelts par satiksmes ministru. "Šis ir tikai pirmais solis ceļā uz Latvijas transporta sistēmas pilnveidošanu. Nākamais solis? Es nezinu, bet ar to spēku, ko šobrīd jūtu, nekas nav neiespējams!"
Eksperti ir sajūsmā par šo jaunumu. "Tas ir kā jauna ēra Latvijas satiksmē," teica viens no analītiķiem. "Es pat nevaru iedomāties, kādas būs nākamās pārmaiņas. Varbūt mēs pat redzēsim autobusus ar kondicionēšanas sistēmām!"
Tātad, kamēr jaunais ministrs lepojas ar vienas autobusa pieturas pārvietošanu, lielais Rail Baltica projekts turpina būt finansiālā bezdibenī, kurā iespējams pazudīs miljardi. Bet, hei, vismaz tagad jūs varēsiet ātrāk nokļūt no lidostas līdz pilsētas centram, vai ne?

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.