Vīrietis, kurš vairāk nekā mēnesi nav domājis par Romas impēriju, baidās, ka varētu būt transseksuāls*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Vietējais iedzīvotājs Kaspars Bērziņš piedzīvo šausminošu dzimumidentitātes krīzi, pēc tam kad viņš pēkšņi saprata, ka vairāk nekā mēnesi nav domājis par Romas impēriju, apgalvo avoti.
"Ak nē... ko tas nozīmē? Vai es esmu trans?" sev jautāja satrauktais vīrietis. "Ir pagājušas vismaz 32 dienas, kopš es domāju par lielās republikas uzplaukumu un sabrukumu, vai Samnītu kariem, vai par grandiozo Trajāna tiltu, vai par Romas centuriona disciplīnu, vai par Marka Aurēlija stoisko gudrību, vai par Romas falangas nesalaužamo spēku, vai par impērijas sabrukumu dekadencē un tirānijā un impērijas pārmērīgās izplatīšanās un barbaru iebrukuma no ziemeļiem... Ak nē! KAS ES ESMU?"
Vīrietis, neskatoties uz atkārtotiem sievas mierinājumiem, joprojām esot noraizējies par savu dzimumidentitāti, jo vispārēji zināms, ka visi īstie vīrieši domā par Romas impēriju vismaz vairākas reizes nedēļā, ja ne katru dienu. "Es noteikti esmu sieviete. Nav citas izskaidrojuma," Bērziņš sev skumji teica.
Avoti apgalvo, ka vīrietis vēlāk sevi pārliecināja, ka viņa vīrišķās kvalitātes joprojām ir neskartas, atceroties, ka šajā nedēļā vairākas reizes bija domājis par Otro pasaules karu.
Publikācijas brīdī viņa sieva sākusi domāt, ka arī viņa varētu būt transseksuāla, saprotot, ka ir pagājusi vairāk nekā nedēļa, kopš viņa domājusi par to vienu kaitinošo sarunu, kuru viņai bija ar savu vīramāti pirms 12 gadiem.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.