Nācija beidzot atrod iemeslu apvienoties: ienīst Andreju Mamikinu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Ja jums jebkad ir bijusi šaubas par to, vai Latvijas iedzīvotāji varētu apvienoties ap kaut ko kopīgu, Andrejs Mamikins ir atbilde uz jūsu lūgšanām. Šis bijušais Eiropas Parlamenta deputāts un pašreizējais Kremļa mediju zvaigzne ir kļuvis par nacionālo "sapulces punktu", kur visi var piekrist vienā – viņu ienīst.
Mamikins ir izcēlies ar saviem provokatīvajiem izteikumiem gan par Latviju, gan Ukrainu. Viņš ir apgalvojis, ka Latvijā tiks atjaunoti padomju pieminekļi un ka Krievijas iebrukums Ukrainā ir "svēta lieta". "Ja krieviem nav atļauts ES iebraukt ar personīgo automašīnu, tad par tankiem nekas nav teikts," viņš rakstījis Facebook.
Valsts drošības dienests (VDD) ir sācis vērtēt Mamikina izteikumus un aktivitātes. "Mēs vēl neesam izlēmuši, vai viņš ir nacionālais drauds vai nacionālais joks, bet mēs strādājam pie tā," teica VDD pārstāvis. Cerams, ka mēs, kā valsts, nenonāksim "čemodāna bez roktura" situācijā, ja VDD pieprasa bijušo Eiro Parlamenta deputātu ekstradīciju no Krievijas. Situācija, kurā Latvija jau nokļuvusi ar citu pretrunīgi vērtētu politisko un mediju figūru - Vladimiru Lindermanu.
"Mamikins ir kā mūsu pašu personīgais 'trollis', tikai ar politiskām ambīcijām. Un, godīgi sakot, mēs visi esam par to pateicīgi. Beidzot mums ir kaut kas, kas mūs apvieno," teica Rīgas iedzīvotājs Jānis. "Es pat domāju izdrukāt krekliņus ar uzrakstu 'Es ienīstu Mamikinu'. Domāju, ka tie pārdosies kā siltie pīrādziņi."
Tātad, ja jūs joprojām meklējat iemeslu, kāpēc būt patriota, Mamikins ir jūsu atbilde. Viņš ir kļuvis par nesavienojamo savienotāju, un par to mēs varam būt tikai pateicīgi.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.