Vietējais konservatīvais antisemīts un islamofobs jau trešo dienu pēc kārtas klusē sociālajos tiklos*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Vietējais konservatīvais antisemīts un islamofobs Ainārs Bērziņš jau trešo dienu pēc kārtas ir pārsteidzoši kluss sociālajos tiklos. Parasti viņš ir ļoti aktīvs, komentējot visu no globālās Masonu sazvērestības līdz imigrācijai no musulmaņu valstīm, bet pēdējās dienās viņš ir pilnībā pazudis no radara.
Situācija kļuva vēl sarežģītāka, kad Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs publiski izteica atbalstu Izraēlai, kas ir oficiāli izsludinājusi karastāvokli un veikusi militāras operācijas Gazas joslā. "Kā es varu būt pret ebrejiem un vienlaikus atbalstīt prezidentu, kurš ir atklāti gejs un atbalsta Izraēlu? Tas ir kā mēģināt saprast kvantu mehāniku" teica Bērziņš.
Ainārs Bērziņš, plašāk pazīstams pēc viņa X (sociālais tīkls agrāk pazīstams kā Twitter) lietotājvārda "PatiesībasBruņinieks1488”, ir atzīts ar savu antisemītismu, islamofobiju, ksenofobiju un homofobiju. Viņš ir arī anti-globalistu sazvērestības teorētiķis, kurš uzskata, ka visi pasaules notikumi ir orķestrēti no vienas noslēpumainas "tumšās istabas". "Man ir grūti saprast, kāda ir mana loma šajā visā haosā. Kuru konflikta pusi man vajadzētu ienīst, lai būtu uz vēstures pareizās puses?" viņš piebilda.
Bērziņš ir izteicis savu vilšanos par to, ka nevar atrast vienkāršu veidu, kā izteikt savu neapmierinātību par situāciju Tuvajos Austrumos, neapdraudot savu reputāciju kā "domājošais cilvēks". “Man jāatrod jauna niša. Varbūt kaut kas par ķīmijas izplūdēm, ģenētiski modificētiem produktiem vai plakano Zemi" teica Jānis, pirms atgriezās pie forumu pārlūkošanas Tumšajā Tīmeklī.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.