Vīlušies "Hamas", "PROGRESĪVIE" sāka meklēt jaunu ekstrēmistu organizāciju, kuru atbalstīs*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Latvijas politiskā partija "PROGRESĪVIE" ir izlēmusi, ka viņu pašreizējais aizbildnis "Hamas" vairs nav pietiekami "progresīvs". "Mēs meklējam jaunu ekstrēmistu organizāciju, kura, ironiski pietiekami, savā dzimtenē akmeņotu cilvēkus ar tādām pašām dzīves izvēlēm un politiskajām pārliecībām kā mūsu vēlētāji šeit Latvijā," sacīja partijas pārstāvis.
"Mēs esam tik aizrāvušies par šo jauno iespēju, ka esam pat sākuši sarunas ar vietējiem Toyota dīleriem Latvijā," piebilda partijas pārstāvis. "Mēs plānojam nodrošināt jaunajām, uzlecošajām ekstrēmistu organizācijām visā pasaulē vairāk pikapu, lai viņi varētu īstenot savus 'progresīvos' plānus."
Partija "PROGRESĪVIE" arī jūtas nostalģiski par pagātnes ekstrēmistu grupām, kas bija tikpat radikālas un vardarbīgas, cik anti-globalistiskas un anti-kapitālistiskas. "Mēs ar noskumu atceramies 'Sarkano khmeriem', 'Sandīnistiem' un citām marksistiskam, anti-kapitālistiskām 'brīvības cīnītāju' grupām ar apšaubāmu reputāciju," teica partijas pārstāvis, pārlūkojot vecās fotogrāfijas no manifestācijām.
Tātad, ja jūs esat jauna ekstrēmistu organizācija ar lielām ambīcijām, "PROGRESĪVIE" ir gatavi jūs atbalstīt. Vienīgais nosacījums - jums ir jābūt pietiekami "progresīviem", lai iekļautos partijas ideoloģiskajā portfelī. Tikai atcerieties, jūsu manifestā jābūt vārdiem "ilgtspējīga attīstība" un "sociālā taisnīguma" vismaz trīs reizes.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.