Rīgas centra uzņēmumu īpašnieki dzina trauksmi: "Draudu dēļ skolās tiek atceltas mācības, un mūsu iestādes vairs neapmeklē garlaikotās māmiņas. Ja situācija turpināsies, mēs bankrotēsim"*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Rīgas centra uzņēmumu īpašnieki ir sasnieguši panikas līmeni, jo draudu vēstuļu dēļ skolās tiek atceltas mācības, un viņu iestādes vairs neapmeklē garlaikotās māmiņas. "Mēs esam nonākuši krīzes situācijā. Ja šī tendence turpināsies, mēs bankrotēsim," brīdina uzņēmēji.
"Kā es tagad pārdošu savas pārspīlēti dārgās vegāniskās kafijas un organiskos kruasānus, ja māmiņas vairs nevar izlaist laiku, gaidot bērnus no skolas?" sacīja Elīna, kura ir ekskluzīvas kafijas veikala īpašniece. "Tas ir katastrofāli! Mēs jau tagad zaudējam tūkstošiem eiro dienā!"
Arī elite kosmētikas salona īpašniece Laura ir nobažījusies. "Mūsu klientes ir māmiņas, kuras izmanto šo laiku, lai sevi piekoptu. Ja viņas nevar atstāt bērnus skolā, viņas nevar arī pie mums iegriezties. Mēs jau tagad esam zaudējuši piecus klientus, un tas ir tikai pirmais pirmdienas rīts!"
Uzņēmēji ir tik izmisuši, ka viņi pat ir sākuši izsist trauksmes zvanus Iekšlietu Ministrijai un Valsts policijai. "Mēs esam gatavi pat finansēt papildu drošības pasākumus skolās, ja tas nozīmē, ka mūsu klientes atgriezīsies," teica Elīna.
Tātad, kamēr skolas un bērnudārzi turpina saņemt draudu vēstules, Rīgas centra uzņēmumu īpašnieki turpina cīnīties par savu izdzīvošanu, izmantojot visus iespējamos līdzekļus. Un, kā jau parasti, vienīgais zaudētājs šajā situācijā ir Latvijas ekonomika un saprāts.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.