Marta Bogustova: "Es nesaprotu, kāpēc Izraēla nevar iet uz kompromisu un beigt eksistēt, kā to prasa Palestīnas apspiestie brīvības cīnītāji"*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc nesen piedalīšanās anti-Izraēlas un pro-Palestīnas pasākumā Briselē, Marta Bogustova, "Progresīvo" jaunatnes organizācijas vadītāja, ir kļuvusi par galveno tēmu sociālajos tiklos. Viņas piedalīšanās šajā pasākumā, kur viņa uzstājās ar runu par Izraēlas "agresiju", ir izraisījusi plašas diskusijas Latvijā.
"Man ir grūti saprast, kāpēc Izraēla nevēlas iet uz kompromisu un vienkārši beigt eksistēt," teica Bogustova Briselē, pievienojot, "Tas būtu tik vienkārši. Vienkārši iepakojiet savas mantas un dodieties prom. Palestīnas brīvības cīnītāji ir tik skaidri pauduši savu vēlmi."
Kad tika jautāts par viņas piedalīšanos pasākumā, Bogustova teica: "Es esmu šeit, lai paustu savu atbalstu Palestīnas tautai. Es domāju, ka mums visiem vajadzētu skatīties uz lielāko ainu un saprast, ka Izraēla ir šķērslis mieram."
Bogustova arī izteica aicinājumu Eiropas Savienībai pārskatīt savu nostāju šajā jautājumā. "ES bieži runā par mieru un vienotību, bet kāpēc viņi atbalsta valsti, kas nevēlas iet uz kompromisu un beigt eksistēt? Tas ir pretrunā ar mūsu vērtībām."
Pēc šīs izteikuma, sociālajos tīklos izcēlās vētra. Daudzi kritizēja Bogustovu par viņas komentāriem, bet citi teica, ka viņa ir drosmīga, izsakoties par šo jautājumu.
"Es vienkārši saku to, ko daudzi cilvēki domā, bet baidās teikt," teica Bogustova, pievienojot, "Ja mēs patiešām vēlamies mieru, mums jābūt gataviem iet uz kompromisu. Un šajā gadījumā kompromiss ir skaidrs."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.