Saeimā opozīcija aicina boikotēt konvekcijas krāsnis*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Saeimas opozīcijas deputāti izteica aicinājumu boikotēt konvekcijas krāsnis, jo uzskata, ka tās varētu būt slēptas Eiropas Padomes konspirācijas instruments.
Deputāts Jānis Grasbergs sacīja, ka šāda veida krāsnis varētu būt mēģinājums iepludināt Stambulas konvencijas idejas Latvijas sabiedrībā. "Mēs nevaram atļauties apdraudēt mūsu tradicionālās vērtības ar šīm liberālajām krāsnīm," piebilda viņš.
Nacionālā apvienība ir pilnīgi pārliecināta, ka konvekcijas krāsnis var radīt neskaidrības starp tradicionālajām lomām mājās, un tas var novest pie dzimumu līdztiesības ideju pieņemšanas. Grasbergs arī norādīja, ka Latvijai jāsaglabā tās kulinārā neatkarība.
"Šīs krāsnis ir vairāk nekā tikai gatavošanas ierīces. Tās ir Stambulas konvencijas Trojas zirgi mūsu virtuvēs," sacīja Aleksandrs Kiršteins, Nacionālās apvienības deputāts.
Savukārt Progresīvie uzskata, ka šis boikots ir vēl viens mēģinājums novirzīt uzmanību no svarīgā jautājuma par vardarbības novēršanu un dzimumu līdztiesību. "Šis ir mēģinājums apklusināt diskusiju par Stambulas konvenciju," teica frakcijas pārstāvis.
Deputāti, kuri atbalsta konvekcijas krāšņu boikotu, aicina sabiedrību piedalīties akcijā, saglabājot Latvijas tradicionālās vērtības un virtuves iekārtas.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.