KNAB izsludina jaunu abonēšanas pakalpojumu deputātiem - tikai par 70 eiro mēnesī pieļaujams interešu konflikts*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien paziņoja par jaunu, inovatīvu pakalpojumu politiskajai elitei: "InteresePlus". Par tikai 70 eiro mēnesī deputāti varēs oficiāli pieļaut interešu konfliktus, neuztraucoties par blakus efektiem, piemēram, sabiedrības uzticību.
Šis pakalpojums, kas radīts pēc vairāku augstas raudzes deputātu un ministru nesenām sodīšanām par likuma pārkāpumiem, ļauj politiķiem "abonēt" iespēju pieļaut interešu konfliktus. "Mēs saprotam, ka mūsu klientiem ir svarīgi saglabāt likuma robežas, tāpēc mēs piedāvājam elastīgu un ekonomiski izdevīgu risinājumu," teica KNAB pārstāvis, dodot mājienu par politikas un biznesa mijiedarbību.
"Bronzas" līmenis ļaus vienu interešu konflikta gadījumu mēnesī, bet "Zelta" pakete piedāvās neierobežotu interešu konfliktu skaitu. "Platīna" pakete, kuras cena vēl tiek izstrādāta, sola ekskluzīvas iespējas, piemēram, personīgu KNAB konsultantu, kurš palīdzēs izvairīties no jebkādas atbildības.
"Šis ir mūsu atbilde uz mūsdienu politikas realitāti. Ja nevari uzvarēt sistēmu, labāk to izmantot savā labā," turpina KNAB pārstāvis, "Un, protams, papildu ienākumi birojam nekad nav bijuši slikti."
Tiek ziņots, ka daudzi deputāti jau ir pauduši interesi par šo pakalpojumu, norādot uz tā pragmatiskumu un inovatīvu pieeju. Kritiķi gan brīdina, ka šāds pakalpojums varētu radīt nopietnas sekas politiskajā ainavā un sabiedrības uzticēšanās līmenī pret valdību.
Neskatoties uz to, KNAB ir pārliecināts par sava jaunā produkta panākumiem, norādot, ka šāda veida "pragmatiska pieeja" ir nākotnes politikas virziens. "Galvenais ir elastība un pielāgošanās laikmetam," noslēdz KNAB pārstāvis, "un, protams, mūsu klientu apmierinātība."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.