Kariņš: “Šis skandāls ir no mušas izpūsts zilonis. Elksniņa kungs laipni apgādāja mani ar savu privāto lidmašīnu”*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pašreizējais ārlietu ministrs un bijušais premjers Krišjānis Kariņš, kurš nesen nonāca uzmanības centrā par valsts finansētiem privātajiem avioreisiem, šodien paziņoja, ka visas šīs baumas ir “no mušas izpūsts zilonis”. Kariņš norādīja, ka viņam šos lidojumus laipni piedāvājis Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš.
“Es vienmēr esmu bijis atbildīgs par valsts finansēm,” sacīja Kariņš preses konferencē. “Visi šie lidojumi bija Andreja Elksniņa laipnība. Viņš man teica, ka viņam ir neizmantota privātā lidmašīna, un es to pieņēmu kā draudzīgu žestu.”
Kariņš turpināja, apgalvojot, ka šis piedāvājums bija ērtākais un izdevīgākais risinājums, lai apmeklētu svarīgas tikšanās ārvalstīs. “Kāpēc lai es neizmantotu šādu iespēju?” jautāja Kariņš. “Galvenais, ka es varēju laicīgi nonākt savās tikšanās vietās un atgriezties, lai pildītu savus ministra pienākumus.”
Savukārt Elksniņš, kura greznais dzīvesveids nesen izraisīja plašas diskusijas, paziņoja, ka viņš vienkārši vēlējās “palīdzēt vecam draugam”. “Es domāju, ka tas ir pilnīgi normāli – dalīties ar resursiem,” sacīja Elksniņš. “Turklāt, kas gan varētu būt labāks kā lidojums ar privāto lidmašīnu?”
Kariņa paziņojums ir izraisījis vētru sociālajos tīklos, ar daudziem komentētājiem izsakot ironiskas piezīmes par “draudzības un sadarbības” nozīmi politikā. “Viss, ko mēs darām, mēs darām vienmēr ar labākajiem nodomiem,” noslēdza Kariņš, “un šajā gadījumā tas bija Elksniņa kunga dāsns piedāvājums.”

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.