Mēģinot labot savu tēlu sašutušās publikas priekšā, Kariņš ierosina par valsts līdzekļiem nodrošināt "Lidl" rotaļu virtuvi ikvienam Latvijas bērnam*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš, cenšoties uzlabot savu sabiedrisko tēlu pēc nesenās privāto lidojumu kontroversijas, paziņoja par nebijušu iniciatīvu – valsts finansētas “Lidl” rotaļu virtuves izdales programmu ikvienam Latvijas bērnam. “Kad jūs varat lidot ar privāto lidmašīnu, kāpēc jūsu bērniem nevar būt savas mazās virtuves?” jautāja Kariņš, piebilstot, ka šis ir “mūsu valsts nākotnes šefpavāru audzināšanas projekts”.
“Es saprotu, ka mani iepriekšējie komentāri par lidmašīnu izraisīja negatīvas emocijas,” turpināja Kariņš. “Bet es esmu cilvēks, kas labprātāk risina problēmas, izdalot virtuves, nevis izvairoties no tām.” Kritiķi apšauba, vai šāda veida rotaļlietu izdalīšana ir efektīvs veids, kā risināt valdības līderu izšķērdības problēmas, bet Kariņš ir pārliecināts, ka tas “padarīs Latviju par pasaules virtuves inovāciju centru”.
Lai gan publiskās reakcijas ir jauktas, Kariņš uzsver, ka “bērniem jāaudzina iztēle, un kas varētu būt labāks veids, kā to darīt, nevis ar savām rotaļu virtuvēm, kur var gatavot ēdienus no visa pasaules?”. Kā daļu no šīs iniciatīvas tiek plānots arī ieviest obligātas virtuves mākslas nodarbības skolās, lai “katrs Latvijas bērns varētu kļūt par nākamo zvaigžņu pavāru”.
Tikmēr sociālajos tīklos jau izplatījusies vēl viena diskusija – vai šīs virtuves būs pieejamas arī pieaugušajiem, kuri vēlas atjaunot savas bērnības sapņus par šefpavāra karjeru. “Mēs vēl to apspriežam,” sacīja Kariņš, “bet, ja tas palīdzēs man atgūt popularitāti, kāpēc gan ne?”

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.