Rīgas dome jau ir sagatavojusi 4 preses relīžu versijas par to, kā pilsētas dienesti nebija gatavi pēkšņai ziemas laika atnākšanai*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Kamēr sinoptiķi mēģināja izkliedēt sniegpārslas un vēja brāzmas ar meteoroloģisko brīdinājumu lapām, Rīgas domes krīzes vadības komanda sēdēja siltā telpā, spēlējot “Preses relīžu Bingo”. Katrā lauciņā bija ierakstīta dažāda veida izvairīšanās no atbildības, sākot ar “Neparedzēta laikapstākļu maiņa” līdz “Citas iestādes nav izdarījušas savu darbu”.
Pirmā preses relīze sludināja, ka domes meteoroloģiskās prognozes bija paredzējušas tikai “viegli pastiprinātu rasu”, un tāpēc sniega pūtējiem bija dots brīvdienas. Otrajā versijā bija teikts, ka sniega tīrīšanas komandas nevarēja izkustēties no garāžām, jo bija “pārāk aizņemtas, baudot domes nodrošināto ziemassvētku mūziku kolekciju”.
Trešā versija bija veltīta domes “inovatīvajai pieejai”, rosinot iedzīvotājus izmantot sniegu kā “ekoloģisku transporta veidu” un slēpes kā “pilsētas jauno transporta līdzekli”. Ceturtajā preses relīzē bija uzsvērts, ka domes darbinieki ir “pārlieku aizņemti, apsveicot viens otru par izcilu darbu pilsētas infrastruktūras uzlabošanā”, lai laikus pamanītu ziemas iestāšanos.
Visbeidzot, kāds avots no domes paziņoja, ka patiesībā viss ir kontroles robežās, un “četri atšķirīgi scenāriji ir tikai kreatīvas domāšanas vingrinājums”. Vienlaikus Rīgas iedzīvotājiem tiek lūgts “saglabāt mieru un turpināt baudīt sniega burvību”, aizmirstot par to, ka sāls krājumi domes noliktavās jau sen ir izlietoti ziemas ceļu sāļošanas maratonam.
Tādējādi, kamēr domes pārstāvji spēlēja savu versiju “Kas vainīgs?”, iedzīvotāji tika atstāti brīnīties, vai sniega tīrīšanas komandas vispār kādreiz tiks sūtītas ārā, vai arī viņiem pašiem būs jāsāk mācīties slēpošanu, lai nokļūtu darbā laikā.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.