Izmeklēšana: Ja Kariņš visus savus lidojumus veiktu, izmantojot «airBaltic», viņam pietiktu gandrīz pietiekami daudz «airBaltic club» punktus, lai apmainītu pret vienu reģistrētās bagāžas e-kuponu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Mūsu izmeklēšanā atklājās, ka, ja Krišjānis Kariņš būtu izvēlējies savus starptautiskos lidojumus veikt ar «airBaltic», viņam būtu gandrīz pietiekami daudz lojalitātes punktu, lai apmainītu tos pret vienu reģistrētās bagāžas vienību.
«Jūs zināt, tas ir kaut kas,» teica Kariņš, pētot savu «airBaltic club» konta atlikumu pēc simtiem privāto lidojumu. "Es vienmēr esmu sapņojis par to papildus koferi."
Šis atklājums nāca kā pārsteigums daudziem, kuri bija pieraduši redzēt Kariņu debesīs, bet ne viņa bagāžu. "Mēs domājām, ka viņš vienkārši valkā tās pašas drēbes katru dienu," piebilda viens no valdības darbiniekiem, kurš vēlējās palikt anonīms.
Izmeklēšana arī atklāja, ka, neskatoties uz viņa biežajiem lidojumiem, Kariņš nekad nav izmantojis iespēju uzkrāt pietiekami daudz punktu pat aviokompānijas piedāvātai kafijas krūzei, kas ir zināma kā viens no «airBaltic club» vieglāk sasniedzamiem balvām.
"Ja vien viņš būtu pavadījis visu to laiku 'Economy' klasē ar mums, vienkāršajiem cilvēkiem, viņš varētu tagad baudīt bezmaksas papildu somu," smējās viens no lidostas darbiniekiem.
Vēl šokējošāk ir tas, ka pat pēc visiem šiem lidojumiem Kariņš joprojām nav kvalificējies nevienai «airBaltic club» VIP priekšrocībai, kas iekļauj prioritāro iekāpšanu un pieeju biznesa klases gaidīšanas zonai.
"Sākumā bija grūti, bet tagad es redzu, ka viss ir bijis vērts," teica Kariņš, plānojot savu nākamo ceļojumu, šoreiz ar domu par to, kā efektīvāk uzkrāt punktus. "Varbūt kādu dienu es pat varēšu apmainīt tos pret ekstra zupas bļodu lidmašīnā."
Nobeigumā Kariņš piebilda, ka šis atklājums ir spējis viņam atvērt acis. "Es sāku novērtēt mazās lietas dzīvē, piemēram, bezmaksas roku bagāžu," viņš sacīja ar asaru acī. "Tas ir tas, ko mūsu nodokļu maksātāji patiešām novērtē."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.