Sinoptiķi: Šis novembris bija viens no aukstākajiem vēsturē. Globālā sasilšana uz laiku atcelta*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Neparastās aukstuma vilnis, kas pārņēmis Latviju šo novembri, ir likts meteorologiem pārskatīt savas klimata pārmaiņu teorijas. "Globālā sasilšana? Vairs neesmu tik pārliecināts," teica viens no sinoptiķiem, savākot sniega paraugus, lai "pārbaudītu, vai tie nav ledus laikmeta atlikumi".
Sinoptiķu komandas lēmums "atcelt" globālo sasilšanu radīja pārsteigumu visā pasaulē. "Mēs domājām, ka tas ir vienkārši joks, bet tad mēs izgājām ārā un sapratām, ka sniegs ir patiesi," teica viens iedzīvotājs, kurš tikko bija atguvis spējas just pirkstus pēc āra pastaigas.
Vietējie iedzīvotāji izrādīja dažādas reakcijas. "Es vienmēr esmu zinājis, ka mani vecmāmiņas kažoki kādreiz noderēs!" teica viens optimistisks rīdzinieks. Savukārt citi sāka iegādāties saules baterijas, lai "izglābtu sauli no iesaldēšanas".
Sociālajos tīklos lietotāji dalījās ar saviem "globālās atdzišanas" padomiem, tostarp ar recepšu kolekciju "101 veids, kā pagatavot sniega zupu".
Tomēr pēdējās ziņas norāda, ka globālā sasilšana tiks "atjaunota" pirms Ziemassvētkiem, kā dāvana visiem, kuri ilgojas pēc mazāk polārā klimata.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.