Sociālo tīklu lietotāji aicina boikotēt “puteņa biļetes”, jo viņiem šis nosaukums pārāk atgādina par Putinu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Grupas pārstāvis, kurš vēlējās palikt anonīms, stāstīja: “Mēs nevaram atļauties, ka mūsu ikdiena tiek saistīta ar Krievijas vadītāju. 'Puteņa biļete' skan pārāk līdzīgi 'Putina', kas ir nepieņemami. Mēs aicinām cilvēkus izvairīties no sabiedriskā transporta lietošanas, kamēr šīs biļetes ir spēkā.”
Ievērojot, ka “puteņa biļetes” tika ieviestas, lai mazinātu satiksmes intensitāti un atvieglotu ielu tīrīšanu no sniega, šis paziņojums ir radījis neizpratni sociālajos tīklos. Daži lietotāji ir pauduši viedokli, ka šāda veida protesti ir nevietā, ņemot vērā, ka Rīgā ir novērojuma stacija ziņo par vismaz 21 centimetru dziļu sniegu - biezāko sniega segu kopš 2021. gada decembra sākuma.
Vietējie iedzīvotāji izrādīja dažādas reakcijas. "Es vienmēr esmu zinājis, ka mani vecmāmiņas kažoki kādreiz noderēs!" teica viens optimistisks rīdzinieks. Savukārt citi sāka iegādāties saules baterijas, lai "izglābtu sauli no iesaldēšanas".
Sociālo mediju eksperts komentēja: “Mēs dzīvojam laikā, kad pat laika apstākļu nosaukumi var kļūt par politisko manifestu. Ir svarīgi atcerēties, ka šīs biļetes tika izveidotas praktisku iemeslu dēļ, nevis kā slepena politiskā aģenda.”
Pašvaldība šobrīd nav sniegusi oficiālus komentārus par šo situāciju, bet ir aicinājusi iedzīvotājus saglabāt mieru un izmantot sabiedrisko transportu, lai samazinātu satiksmes sastrēgumus un atvieglotu ielu uzturēšanas darbus.
Boikota organizatori ir paziņojuši, ka plāno rīkot mītiņu pie Rīgas Domes, lai paustu savu neapmierinātību. Vai tas mainīs pašvaldības lēmumu par “puteņa biļetēm”, vēl ir jāredz.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.