Ķīna palielina opozīcijas deputātu importu no Latvijas*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Jaunākajās ziņās no Latvijas politiskās skatuves ir izskanējušas pārsteidzošas baumas. Izklausās, ka Ķīna, viena no lielākajām pasaules ekonomiskajām varām, ir izrādījusi pārsteidzošu interesi par Latvijas opozīcijas deputātiem. Avoti apgalvo, ka šī interese ir tik spēcīga, ka pat sākusi veidoties tendence – Ķīna esot sākusi "importēt" opozīcijas deputātus no Latvijas.
"Redzējām, kā mūsu deputāti devās uz Ķīnu tā sauktajā 'darba braucienā'," teica viens no avotiem, "bet pēc viņu atgriešanās mēs sākām aizdomāties – vai tiešām tas bija tikai brauciens?"
Šīs baumas izraisījušas plašu interesi sabiedrībā. Daži pat spekulē, ka varbūt drīz Aināra Šlesera partijas “Latvija Pirmajā Vietā” birojs būs jāpārceļ uz Pekinu, lai varētu efektīvāk apspriest jautājumus ar jaunajiem "sadarbības partneriem".
"Varbūt tas ir jauns eksporta virziens mūsu valstij," teica Ķīnas ekonomikas eksperts, Olivers Kalniņš. "Mēs jau esam pazīstami ar koksni un IT risinājumiem, bet tagad varbūt kļūsim slaveni arī ar politiķu eksportu."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.