Madara Leismaņa atkāpšanās no amata kārtējo reizi norāda, ka Latvijai nav vajadzīgi politiķi, kuri nebaidās nosmērēt rokas*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Nesenās notikumu attīstībās Jelgavas novada domei nācies atvadīties no sava krāšņā mēra Madara Leismaņa, kurš izrādījies pārāk uzcītīgs savu rociņu nosmērēšanā. "Kas mūsdienu politikā ir svarīgāk - spodrināt savu tēlu vai reāli darboties?" retoriski vaicāja Lasmanis, pievienojot, ka viņa izpratnē politikā jābūt gatavam "nosmērēt rokas līdz elkoņiem".
Leismaņa atkāpšanās notika pēc skandāla, kas sākās kā vienkārša attālinātās sēdes dalība no automašīnas, bet beidzās kā virsraksti visos Latvijas tabloīdos. Kritiķi apgalvo, ka šis incidents apliecina, ka Latvija nav gatava politiķiem, kuri ne tikai simboliski, bet arī burtiski gatavi nosmērēt savas rokas.
Jelgavas novada iedzīvotāji pauduši sajauktas emocijas, no vienas puses izrādot līdzjūtību Lasmanim, bet no otras – nespējot apturēt smieklu brāzmas. "Vismaz tagad zinām, ka mūsu mērs ir gatavs 'nosmērēt rokas'," teica viens no novadniekiem, vērojot kārtējo domes sēdi, kas, šķiet, bija kļuvusi par vietējo komūnu izklaides avotu.
Iedzīvotāji tagad apspriež, kas būs nākamais – varbūt domes sēdes tiešraides ar iepriekšpārdošanas biļetēm? Vai iespējams, ka Jelgavas dome izdos savu realitātes šova sēriju? Tikmēr Lasmanis apsver iespējas savā nākotnē, neizslēdzot karjeru televīzijā. "Ja politika nestrādā, varbūt ir laiks pievērsties akadēmiskajai dzīvei... vai pat televīzijai," noslēdza bijušais mērs, pagriezdamies uz kameru ar dramatisku pauzi.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.