Vietējais iedzīvotājs šokēts, ieraugot ziņu rakstu, apmeklējot Delfi.lv*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Vietējais interneta entuziasts Jānis Bērziņš bija dziļi šokēts un neapmierināts, kad, ieejot populārā ziņu portālā Delfi.lv ar nolūku apskatīt jaunākās reklāmas, bannerus un apmaksātos rakstus, viņa acīs iekrita faktisks ziņu raksts. "Es biju gatavs jaunākajai šampūna reklāmai, bet, lūk, tev - politikas sadaļa! Kas notiek ar pasauli?" žēlojās Bērziņš.
Bērziņš, kurš pats sevi aprakstīja kā "virtuālā tirdziņa cienītāju", dalījās ar savu neapmierinātību sociālajā tīklā X, kur viņa stāsts saņēma milzīgu atsaucību. Lietotāji no visas Latvijas steidza dalīties ar līdzīgām traģiskām pieredzēm, kurās viņiem, mēģinot baudīt nepārtrauktu reklāmu plūdumu, bija nācies saskarties ar kādu ziņu rakstu.
"Es gribēju uzzināt, kādu jaunu preču zīmolu man tagad vajadzētu mīlēt, bet vietā atradu analīzi par valdības budžeta izmaiņām. Es jutos pieviltā!" atklāja cita X lietotāja, Māra Kalniņa.
Delfi.lv pārstāvji nav snieguši oficiālu komentāru, taču avoti tuvu redakcijai norāda, ka tie varētu būt sākuši izstrādāt jaunu algoritmu, kas garantētu 100% reklāmu saturu, atstājot ziņas nejaušas parādīšanās gadījumiem tikai kā ļoti mazu iespējamību. Tiek ziņots, ka šis solis tiek veikts, lai "saglabātu portāla sākotnējo garu" un nodrošinātu, ka patērētāji saņem to, ko tiešām vēlas - nebeidzamas reklāmas un nekas cits.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.