"Es atvainojos, ja tas jums tā lika justies" - Kariņš atvainojās tava bijušā stilā*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Krišjānis Kariņš, zaudējot kārtējo amatu, bet ne savu apbrīnojamo spēju likt visiem citiem justies vainīgiem, pirmdien piedalījās Latvijas Radio raidījumā, lai "atvainotos" par visiem kaitējumiem, ko esot nodarījis, mazliet atgādinot tavu bijušo, kas tevi pameta tieši pirms Ziemassvētkiem.
"Atvainojos visiem, kuriem šķiet, ka esmu viņus aizvainojis," teica Kariņš, meistarīgi izvairoties no jebkādas atbildības uzņemšanās. "Ja jūs jūtaties slikti par maniem lēmumiem, tas, iespējams, ir jūsu pašu kļūda. Es vienkārši cenšos darīt to, kas vislabāk Latvijai un tās ekonomikai."
Šī atvainošanās izpelnījās plašu sabiedrības kritiku, jo sociālajos tīklos cilvēki sāka salīdzināt to ar apsūdzētu attiecību beigšanās scenārijiem. "Vēlētāji gribēja dzirdēt patiesu nožēlu, nevis kārtējo 'ja jums likās, ka...' atvainošanos," teica kāda iedzīvotāja.
Kariņš, tā vietā lai atzītu savas kļūdas, pievērsās nākamajam mērķim — Saeimas deputāta amats. "Politika ir sarežģīta. Reizēm cilvēki nesaprot, cik grūti ir pieņemt lēmumus," paskaidroja Kariņš, vienlaikus apsverot, kā labāk pārliecināt vēlētājus, ka viņš joprojām ir labs izvēles variants.
Vēlētājiem ir atlicis noskaidrot, vai šī bija patiesa atvainošanās, vai vienkārši vēl viens mēģinājums izglābt politisko karjeru, mācoties, ka dažreiz politiskas atvainošanās ir tikpat neskaidras kā mīlas attiecības.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.