Jauno Vienotību nolīgtais šamanis veiksmīgi uzbūris sniegputeni, lai novērstu sabiedrības uzmanību no kārtējā skandāla*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Saskaņā ar informāciju, saņemto no pietuvinātiem avotiem, Latvijas valdošā partija Jaunā Vienotība izmantojusi neierastu metodi, lai novērstu sabiedrības uzmanību no pēdējiem skandāliem: šamaņa pakalpojumi ir ticis izmantoti, lai radītu nepieredzēti smagu sniegputeni.
Nesen atklātās informācijas vilnis par JV darbiniekiem, kas saņēmuši algas aploksnēs, ekspremjera Krišjāņa Kariņa izšķērdētajiem pusmiljonam eiro valsts līdzekļiem speciālajiem avioreisiem, un bezmaksas izmantošanu SOAAR izstrādātajai sistēmai, šķita pietiekami, lai politiķiem būtu jāstājas pie atbildības.
Tomēr, kā jaunākais triks šajā politiskajā maģijā, šamanis, kurš, kā zināms, nesen pabeidzis kursus Tibetas augstkalnu burvestībā, ir uzbūris masīvu sniegputeni – šādu laikapstākļu parādību, ko aprīlī pieredzēt bija tikpat neiespējami kā atrast godīgu politiķi Saeimā.
Šis brīnumainais sniegputeņa izsaukums ne tikai radīja haosu uz Latvijas ceļiem, bet arī izkliedēja tautas uzmanību. Iedzīvotāji, kas iestrēguši savos auto, bija pārāk aizņemti, mēģinot atbrīvot savas transporta līdzekļus no sniega, lai pievērstu uzmanību jaunākajiem politiskajiem skandāliem.
Vienotības pārstāvji, protams, noliedz jebkādas saistības ar šamanisko sniega danču rituāliem, taču kā zināms, politikā nekas nav nejaušs. Tā vietā, lai skaidrotu sava rīcības motīvus, partijas vadība aicinājusi iedzīvotājus “apkampot sniegu” un baudīt šo negaidīto ziemas atgriešanos.
Tātad, kamēr sniegs klāj Latvijas ielas, un skandāli turpinās uzplaukt, viens ir skaidrs – mūsu politiķiem nekad netrūks izdomas, kā novērst mūsu uzmanību no patiesajām problēmām. Cerēsim tikai, ka nākamais triks nebūs vēl fantastiskāks.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.