Valainis piedāvā rīkot konkursu uz LIAA direktora amatu "Bloodsport" formātā*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Pēc vairākkārtējiem neveiksmīgiem mēģinājumiem aizpildīt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora vakanci, Ekonomikas ministrs Viktors Valainis izziņo radikālu risinājumu —cīņas turnīru "Bloodsport" formātā. Šis pasākums solās būt vēl nebijis veids, kā atlasīt kvalificētāko kandidātu, kur fiziskā izturība un stratēģiskā domāšana tiks liktas mērā vēl nebijušā līmenī.
"Ja tradicionālās metodes strādātu, mums nebūtu jāmaina pieejas," teica Valainis, aicinot potenciālos kandidātus uzņemties izaicinājumu, kas prasīs gan prāta, gan ķermeņa spējas. Neatkarīgi no sabiedrības skeptiskajiem viedokļiem, ministrs ir pārliecināts, ka tieši šāds izmēģinājums palīdzēs atrast direktoru, kas spējīgs vadīt LIAA nākotnē.
Turnīrs, ko iedvesmojusi 1988. gada filma “Bloodsport” (“Asiņainais sports”), plānots kā intensīvs, vairāku raundu notikums, kurā kandidāti ne vien demonstrēs savas administratīvās un ekonomiskās prasmes, bet arī fizisko sagatavotību un spēju tikt galā ar ārkārtējām situācijām – no PowerPoint prezentācijām līdz dzelzs vairoga cilāšanai.
Šis pasākums arī solās būt lielisks publicitātes gājiens, piesaistot plašu skatītāju auditoriju. Ministrija plāno šo notikumu pārraidīt tiešraidē, ļaujot ikvienam vērot, kā top jaunas vadības lēmumi. "Tas būs vērienīgs šovs, kas vienlaikus kalpos arī kā stingrs pārbaudījums," piebilda Valainis.
Pasākuma datumi vēl jāprecizē, bet plānots, ka tiešraide notiks no LIAA galvenā biroja arēnas šī gada vasarā. Gatavojieties, Latvija — nākamais LIAA direktors varētu būt tikai viens cīņas raunds attālumā!

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.