Tukšo Rēzeknes pilsētas domes ēku tagad var izīrēt Airbnb*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Saskaroties ar finanšu krīzi, Rēzekne ir izstrādājusi radošu risinājumu savām finanšu grūtībām: izīrēt tukšo pilsētas domes ēku caur Airbnb platformu. Šis lēmums nāk pēc tam, kad valdība atcēla domi, atstājot ēku neizmantotu un gatavu jauniem piedzīvojumiem.
Pagaidu pārvaldnieks skaidro: "Izīrējot domes ēku, mēs ne tikai papildinām budžetu, bet arī sniedzam iespēju cilvēkiem piedzīvot mūsu pilsētas vēsturi no jauna. Viesiem būs iespēja piedalīties simboliskā domes sēdē, kas dod iespēju justies kā īstam deputātam."
Airbnb sludinājumā minēts, ka ēka ir pieejama gan īstermiņa, gan ilgtermiņa īrei. Tas piedāvā autentisku biroja atmosfēru un piekļuvi galvenajai zālei, kurā var rīkot gan konferences, gan privātas ballītes. Ēka ir aprīkota ar visām nepieciešamām ērtībām, lai nodrošinātu komfortablu uzturēšanos.
Projekts ir arī daļa no pilsētas mēģinājuma piesaistīt tūristus, kuri meklē neparastas naktsmītnes. Pārvaldnieks piebilst: "Tas ir lielisks veids, kā izglītot cilvēkus par mūsu pilsētas vēsturi un pārvaldi, vienlaikus piedāvājot aizraujošu piedzīvojumu. Mēs ceram, ka šī iniciatīva atnesīs jaunu dzīvību mūsu pilsētai un sniegs viesiem neaizmirstamas atmiņas."

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.