Hakeru uzbrukuma rezultātā tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju ir spiesti vērot Eirovīzijas finālu*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Latvijā pēkšņi visi plāni mainījās vienā mirklī, kad nezināma hakeru grupa veica kiberuzbrukumu, pārņemot visu valsti televīzijas tīklus, tādējādi piespiežot ikvienu skatīties Eirovīzijas finālu.
"Es tikai gribēju vakarā noskatīties savu iemīļoto kriminālseriālu, bet vietā parādījās dziedošais Dons. Es pat nezināju, kas ir Eirovīzija līdz šai dienai!" stāstīja nejaušs skatītājs no Liepājas.
Neapmierinātie skatītāji izsauca tehniskā atbalsta dienestu, cerot atgūt kontroli pār savām ierīcēm, bet veltīgi. Tehniskais atbalsts bija pārpludināts ar zvaniem, jo hakeri bija rūpīgi nodrošinājušies, ka aizvietotie kanāli bija pilnībā bloķēti. "Šis ir klasisks Latvijas humora piemērs – tu negribi Eirovīziju, bet Eirovīzija grib tevi!" piebilda viens no tehniskā atbalsta darbiniekiem, mēģinot saglabāt labu noskaņojumu.
Dons, kurš nekādi nebija saistīts ar šo incidentu, kļuva par nejaušu varoni tiem, kuriem līdz tam nebija interese par šādu mūzikas pasākumu. "Tagad man patīk Dons. Es pat balsotu par viņu, ja vien varētu atslēgt TV un pārstāt dzirdēt viņa balss atkārtojumus manā galvā," ironiski piebilda cits skatītājs.
Tā kā hakeru uzbrukums joprojām ir aktīvs, Dons un viņa komanda lūdz faniem saglabāt mieru un izmantot šo neierasto situāciju kā iespēju atbalstīt Latviju starptautiskajā arenā. Tikmēr drošības eksperti strādā pie risinājuma, lai atjaunotu parasto TV programmu un nodrošinātu, ka nākotnē līdzīgi incidenti netiks atkārtoti.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.