Bolt Drive pārstāvis: "Jo vairāk pārgalvīgu vadītāju, jo mazāk pārgalvīgu vadītāju."*

*Šis ziņojums nav patiess, un to pilnībā ģenerē mākslīgais intelekts.

Koplietošanas auto pakalpojumu pieaugošās bažas Rīgā kļuvušas par nebeidzamo joku avotu pilsētas iedzīvotājiem. Jaunākajā izteikumā, Bolt Drive pārstāvis atklāja savu redzējumu par pašreizējo situāciju: "Jo vairāk pārgalvīgu vadītāju, jo mazāk pārgalvīgu vadītāju."
"Jo vairāk neapdomīgu vadītāju, jo mazāk neapdomīgu vadītāju," sacīja pārstāvis, kurš lūdza saglabāt anonimitāti, jo nebija pilnvarots runāt ar medijiem. Šis komentārs izraisījis plašu diskusiju sabiedrībā, kurā jau sen izjūt trauksmi par autoparka pārpilnību ar nespējīgiem autovadītājiem.
Izteikums, šķiet, norāda uz paradoksālu situāciju – jo vairāk cilvēku izmēģina un neveiksmīgi lieto koplietošanas autos, jo ātrāk viņi tiek atklāti un atslēgti no sistēmas, potenciāli samazinot kopējo neprasmīgu vadītāju skaitu. Taču skeptiķi norāda, ka šāds "dabiskās atlases" mehānisms varētu būt pārāk lēns un neefektīvs, lai risinātu steidzamos drošības jautājumus, ko rada šādi autovadītāji.
Satiksmes drošības aktīvisti ir vērsušies pret Bolt Drive un līdzīgiem pakalpojumiem, prasot stingrākus vadītāju pārbaudes procesus un reāllaika uzraudzību. "Mēs vēlamies, lai ielas būtu drošas, nevis kļūtu par eksperimentālo poligonu tiem, kuri vēl nav noskaidrojuši, kura puse ir priekšā," teica viens no kampaņas vadītājiem, kas cīnās par drošības uzlabojumiem.
Par spīti satraucošajiem incidentiem, Bolt Drive un citas uzņēmumi joprojām apgalvo, ka viņu pakalpojumi ir "absolūti droši" un ka "nesenie incidenti ir tikai nelaimes gadījumi, kas neatspoguļo kopējo situāciju". Tikmēr, ironijas pilni, Rīgas iedzīvotāji turpina izmantot koplietošanas autos, cerot, ka nākamais brauciens nebūs viņu pēdējais.

*Informācija šajā lapā nav patiesa un ir pilnībā ģenerēta ar mākslīgo intelektu.